O značke KING ICE

 

kingice

 

O značke King Ice

Po spolupráci s najznámejšími osobnosťami zo sveta hip-hopu a rapu, ako napríklad Wiz Khalifa, The Game, Snoop Dogg či Rae Sremmurd, KING ICE zastáva pozíciu najväčšieho a navplyvnejšieho výrobcu hip-hopových šperkov na internete. KING ICE bol založený v roku 2005 v Los Angeles a odvtedy sa naše šperky objavili vo vybraných filmoch, ako napríklad ,,Suicide Squad,, s Willom Smithom, vo videoklipe Katie Perry - ,,Dark Horse,, alebo tiež v klipwe Chrisa Browna - ,,Autumn Leaves. Naše produkty sa tiež objavili v populárnych časopisoch ako je ,,ESPN,, či v televíznych vysielaniach ako ,,Empire, X-Faktor, Fox´s Empire,,. Spolupracujeme s veľkými filmovými spoločnosťami ako sú 20th Century Fox, Marvel, Warner Bros.

Kvalita King Ice

Spoločnosť King Ice vyrába hip-hopové retiazky, prívesky, náramky a náušnice pomocou najmodernejšej technológie v danom priemysle. Cieľom je vytvoriť šperky, ktoré zachytávajú ducha hudby, ktorú tak veľmi milujeme a počúvame. Naše produkty sú 5krát pozlátené 14K alebo 18K zlatom, resp. o-ródiumované, aby sme zabránili opotrebovaniu a zničeniu šperkov. Strieborné náhrdelníky a prívesky poskytujú štýl a kvalitu, ktorej môžete dôverovať. Prívesky a retiazky, ktoré obsahujú aj kamene, sú robené ručne. Všetky produkty KING ICE obsahujú materiály najvyššej kvality.

Naše hip-hopové prívesky prechádzajú rôznymi revíziami a plánovaním niekoľko mesiacov, až potom sú pripravené na predaj, pre našich zákazníkov. Všetky prívesky sú jedinečné, nevyužívame tradičné formy pre odliatok. Naše šperky nepatria medzi štandartné. Väčšina výrobcov sa snaží dodržiavať určité štandardy, ale v KING ICE sa snažíme štandardy definovať my.

Sľub naším zákazníkom

V KING ICE, naším cieľom nie je iba predávať šperky. Naším hlavným cieľom je poskytnúť zákazníkovi tie najmodernejšie, najštýlovejšie, ikonické pánske hip-hopové šperky na trhu, pričom každému zákazníkovi poskytujeme tie najprofesionálnejšie služby od výberu až k nákupu. Vy reprezentujete naše šperky, my reprezentujeme Vás. Neustále sa snažíme podporovať naše vzťahy so zákazníkmi, a to prostredníctvom sociálnych sietí, prostredníctvom našich skúseností na zákazníckej podpore a tiež prostredníctvom našich produktov, keď fanúšikom KING ICE dávame skúsenosti a pocity, na ktoré nezabudnú a ocenia ich. Robíme to pre Vás a pre Vašu spokojnosť.

 

rapper_the_Game_wearing_King_Ice_Jewelry